Informator Samorządu

Archiwum > 2010

„INFORMATOR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO”

Co to takiego?

Zadaniem realizowanym przez cały rok szkolny przez sekcję informacyjną jest aktualizacja gazetki ściennej oraz redagowanie „Informatora Samorządu Uczniowskiego”. Dzięki tym mediom uczniowie są na bieżąco informowani o działalności samorządu, zbliżających się imprezach, prowadzonych na terenie szkoły akcjach. Informator w wersji papierowej wydawany jest regularnie od zeszłego roku szkolnego jako część gazetki szkolnej „Szkolne Pogaduszki”. W planach sekcji informacyjnej jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym dostępu do wersji elektronicznej Informatora poprzez jej zamieszczenie na stronie internetowej naszej szkoły.

ROK 2009/2010

nr 2