ZSzOI Łowicz


Idź do treści

Menu główne:


Sukcesy w sporcie

Uczniowie > Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2016/2017

L.p.

Rodzaj zawodów

Wynik

Klasa

1.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców

I miejsce

chłopcy z klas V i VI szkoły podstawowej

2.

Łowicki Półmaraton Jesieni

II miejsce

Antonina Dróżka z SP

3.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej chłopców

II miejsce

chłopcy z klas VI

4.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców

II miejsce

chłopcy z klas VI

5.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce chłopców

III miejsce

chłopcy z klas IV i VI SP

6.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

III miejsce

chłopcy z klas IV - VI SP

7.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt

II miejsce

dziewczęta z klas VI

8.

Powiatowa Gimnazjada
w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce

chłopcy z klas I i III gimmazjum

9.

Powiatowa Gimnazjada
w Piłkę Ręczną chłopców

II miejsce

chłopcy z klasy IIIs gimnazjum

10.

Powiatowa Gimnazjada
w Koszykówkę chłopców

II miejsce

chłopcy z klasy IIIs gimnazjum

11.

Finał województwa łódzkiego w piłce nożnej chłopców

III miejsce

chłopcy z klas Is - IIIs

12.

Finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej szkół gimnazjalnych - chłopcy

III miejsce

chłopcy z klas Is i IIIs gimnazjum

13.

Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne

II miejsce w sztafecie 4x100m

chłopcy z klas Is i IIIs gimnazjum

II miejsce w skoku wzwyż

Tabara Krystian z kl. IIIs gimnazjum

II miejsce w skoku w dal

Piecka Dawid z kl. IIIs gimnazjum

ROK SZKOLNY 2015/2016

L.p.

Rodzaj zawodów

Wynik

Klasa

1.

Gimnazjada Szkolna - Piłka nożna - Chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim,
I miejsce w rejonie rawskim,
III miejsce w województwie łódzkim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

2.

Turniej Coca Cola Cup Piłka nożna - Chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim,
I miejsce w eliminacjach rejonowych,
III miejsce w finale województwa łódzkiego

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

3.

Gimnazjada Szkolna - Koszykówka - Chłopcy

II miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

4.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mini Piłka Siatkowa chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim,
II miejsce w rejonie rawskim

Chłopcy z klas V i VI SP

5.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mini Piłka Ręczna chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas V i VI SP

6.

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR Łowicz w mini koszykówkę

I miejsce w Łowiczu

Dziewczęta z klas IV SP

ROK SZKOLNY 2014/2015

L.p.

Rodzaj zawodów

Wynik

Klasa

1.

Gimnazjada Szkolna -sztafety pływackie

III miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas I-III gimnazjum

2.

Gimnazjada Szkolna - Piłka ręczna - Chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim
II miejsce w rejonie rawskim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

3.

Gimnazjada Szkolna - Koszykówka - Chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim
II miejsce w rejonie rawskim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

4.

Orlikowa Liga Mistrzów - Rugby Tag

I miejsce w powiecie łowickim
I miejsce w rejonie
III miejsce w województwie łódzkim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

5.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mini Piłka Siatkowa chłopcy

I miejsce w powiecie łowickim
III miejsce w rejonie rawskim

Chłopcy z klas V i VI SP

6.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mini Piłka Siatkowa dziewcząt

II miejsce w powiecie łowickim

Dziewczęta z klas V i VI SP

7.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szachy drużynowe

III miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy i dziewczęta z klas V SP

8.

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR Łowicz w mini koszykówkę

II miejsce w Łowiczu

Chłopcy z klas IV SP

ROK SZKOLNY 2013/2014

L.p.

Rodzaj zawodów

Wynik

Uwagi

1.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopcy

VII miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas I-III gimnazjum

2.

Gimnazjada Szkolna - zawody pływackie - sztafety klas I - III

IV miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas I-III gimnazjum

3.

Orlikowa Liga Mistrzów - Rugby Tag

I miejsce w powiecie łowickim
I miejsce w rejonie
II miejsce w województwie łódzkim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

4.

Gimnazjada Szkolna - Piłka ręczna - Chłopcy

I miejsce w Łowiczu
II miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum

5.

Gimnazjada Szkolna - Koszykówka - Chłopcy

II miejsce w Łowiczu
II miejsce w powiecie łowickim

Chłopcy z klas II-III gimnazjum


Rok szkolny 2012/2013


III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Nożnej (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej (DZ)
IV miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej (DZ)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minikoszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minikoszykówce (DZ)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej (DZ)
IV miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach (CH+DZ )
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach (CH+DZ )


Rok szkolny 2011/2012


II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Ręcznej (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Ręcznej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej (CH)
III miejsce w rejonie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej (CH)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minikoszykówce (CH)
III miejsce w rejonie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minikoszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej (DZ - V klasa)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Nożnej (DZ )

Rok szkolny 2010/2011


II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Ręcznej (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Ręcznej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Powiatowym Turnieju Minikoszykówki (DZ - IV klasa)

Rok szkolny 2009/2010

III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
V miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)


Rok szkolny 2008/2009

II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
IV miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)


Rok szkolny 2007/2008


II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich (CH)
II miejsce w Andrzejkowym Turnieju Piłki Siatkowej w Domaniewicach (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
V miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w województwie łódzkim w Igrzyskach LZS - Adam Fidrych - skok w dal
II miejsce w województwie łódzkim w Igrzyskach LZS - Adam Fidrych - bieg na 60 metrów

Rok szkolny 2006/2007


I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
I miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (DZ)

Rok szkolny 2005/2006

III miejsce w VI Małych Biegach Jesieni - Sztafety Olimpijskie - SP 7 Łowicz (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu (CH)
V miejsce w powicie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu (CH)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (DZ)
V miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (DZ)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
I miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej Z Podwórka Na Stadion - klasa III (CH)
II miejsce w Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Pływalni w Łowiczu (DZ i CH)
VI miejsce w powiecie łowickim w rywalizacji Szkół Podstawowych
VI miejsce w VI Małych Biegach Jesieni - Sztafety Olimpijskie - Gimnazjum nr 4 (CH)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
V miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (DZ)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (DZ)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Koszykówce (CH)
II miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)

Chłopcy z rocznika 1989
2006.04.21 Reprezentacja SP 7 Łowicz

2006 rok
srebrne medale w minikoszykówce w powiecie łowickim

2006.04.21
reprezentacja SP 7 Łowicz w piłce ręcznej chłopców

Chłopcy z rocznika 1989
II Turniej o puchar Dyr. Gimnazjum nr 4 w Plażowej Piłce Siatkowej

Chłopcy z rocznika 1989

II Turniej o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4
w Plażowej Piłce Siatkowej

Mistrzowie woj. łódzkiego w minikoszykówce 2004
Na MP w Inowrocławiu

Mistrzowie woj. łódzkiego w minikoszykówce 2004

Na Mistrzostwach Polski w Inowrocławiu

Rok szkolny 2004/2005

II miejsce w V Małych Biegach Jesieni - Sztafety Olimpijskie - Gimnazjum nr 4 (CH)
I miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
I miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
III miejsce w rejonie skierniewickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
II miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
III miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (DZ)
IV miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w rywalizacji Szkół Podstawowych
III miejsce w powiecie łowickim w rywalizacji Gimnazjów

Rok szkolny 2003/2004

I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w województwie łódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
X miejsce MISTRZOSTWACH POLSKI w Minikoszykówce (CH)
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Jedenastolatków o puchar Nowego Łowiczanina (CH)
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej (CH)
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Łowicza w Biegach Przełajowych (Natalia Woźniak)
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
IV miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w rywalizacji Szkół Podstawowych
I miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
I miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
III miejsce w rejonie skierniewickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej (DZ)
I miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (DZ)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
I miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Unihocu (CH)
III miejsce w powiecie łowickim w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Nożnej (CH)


Rok szkolny 2002/2003

II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w konkursie "5 milionów"
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w konkursie "5 milionów"
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w konkursie "5 milionów"
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
IV miejsce w Lidze Trójboju Lekkoatletycznego
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Siatkowej
III miejsce w Łowiczu w Gimnazjadzie Szkolnej w Piłce Ręcznej

Rok szkolny 2001/2002


II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
III miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej


Rok szkolny 2000/2001

I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu
II miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
V miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
II miejsce w powiecie łowickim w rywalizacji Szkół Podstawowych

Rok szkolny 1999/2000

I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
V miejsce w województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
II miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
II miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu

Rok szkolny 1998/1999

I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
II miejsce w województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu
I miejsce w województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihocu
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
III miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
I miejsce w powiecie łowickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach
VI miejsce w województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłkarskich Piątkach

Rok szkolny 1997/1998

I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w rejonie skierniewickim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce
I miejsce w Łowiczu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej

Strona główna | Ogłoszenia i komunikaty | Z życia szkoły | Galeria | Organizacja pracy szkoły | Szkoła | Biblioteka | Świetlica | Sport | Uczniowie | Kadra | Tytuły i certyfikaty | Dokumenty | Ciekawe strony WWW | Wskazówki dla rodziców | Archiwum | Mapa witryny


Podmenu:

Darmowy licznik odwiedzin

Powrót do treści | Wróć do menu głównego